21.01.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego sprzedawca samochodów

21.01.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Sprzedawca samochodów

List motywacyjny dla stanowiska sprzedawca samochodów

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego sprzedawca samochodów - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                                   Wrocław, 15.07.2019
Sprzedawca samochodów
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

 

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do ogłoszenia opublikowanego w portalu Pracuj.pl przesyłam aplikację na stanowisko sprzedawcy samochodów. Praca dla marki A7Bx9CX pozwoliłaby mi wykonać kolejny ważny krok na mojej ścieżce zawodowej.

Moim atutem jest znajomość rynku samochodów osobowych. Motoryzacja jest moją pasją od co najmniej kilku lat. Posiadam trzyletnie doświadczenie pracy w salonie samochodowym C8XZ4Yx2XV7.

Mam świadomość, jak ważne na stanowisku sprzedawcy są predyspozycje oraz kompetencje handlowe i umiejętności interpersonalne. Moje wyniki sprzedażowe i zbudowane relacje z klientami potwierdzają, że potrafię w ciekawy sposób prezentować ofertę, udzielać wyczerpujących informacji, skutecznie prowadzić negocjacje i dbać o pozytywny wizerunek pracodawcy. Jestem pewny, że duży wpływ na efektywność działań ma moje autentyczne zainteresowanie tematyką. Potrafię angażująco opowiadać i chętnie dzielę się radami i wskazówkami. Klienci cenią mnie za uważność i umiejętność wnikliwego słuchania.

Liczę na możliwość spotkania, podczas którego będę mógł zaprezentować swoją kandydaturę i odpowiedzieć na Państwa pytania.

Z poważaniem
Tomasz Nowak