31.01.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. zakupów

31.01.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. zakupów

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. zakupów - tekst:

Anna Kowalska                                                                                           Poznań, 15.11.2019
Specjalista ds. zakupów
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

 

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w portalu Pracuj.pl przesyłam aplikację na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Praca w międzynarodowej firmie byłaby dla mnie ważnym krokiem w stronę celów zawodowych. Wierzę, że moje kompetencje mogą być przydatne w realizacji strategii biznesowej Państwa organizacji.

W trakcie studiów angażowałam się w różne aktywności, dzięki którym mogłam uczyć się komunikacji z klientem i rozwijać umiejętności negocjacyjne. Biegle posługuję się językiem angielskim i hiszpańskim.

Posiadam dwuletnie doświadczenie jako młodszy specjalista w dziale zakupów. Dzięki realizowanym obowiązkom mogłam poznać branżę produkcyjną. Nadzorując zamówienia, kontaktując się z dostawcami, czuwając nad dokumentacją i przygotowując raporty, rozwijałam umiejętności związane z planowaniem i zarządzaniem sobą w czasie. Zadania zawsze wykonywałam w terminie. Współpracownicy cenili mnie za komunikatywność i proaktywność.

Zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem. Liczę na możliwość spotkania, aby móc zaprezentować swoją kandydaturę.

Z poważaniem
Anna Kowalska