25.06.2019

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. zakupów strategicznych

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. zakupów strategicznych

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. zakupów strategicznych

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. zakupów strategicznych - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                 Poznań, 15.05.2019
Specjalista ds. zakupów strategicznych
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Firma XYZ
ul. Stolicka 10
02-000 Poznań

Szanowni Państwo,

jako specjalista ds. zakupów strategicznych mam do zaoferowania trzyletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się w branży meblarskiej.

W firmie YZcX6 kształtowałem politykę zakupową dwóch grup asortymentowych. Stworzyłem i rozwijałem bazę dostawców krajowych i zagranicznych. Dzięki umiejętnościom analitycznym i negocjacyjnym udało mi się uzyskać korzystniejsze warunki zakupów i obniżyć koszty o 30 procent.

Moim atutem jest bardzo dobra znajomość realiów rynkowych. Umiejętności komunikacyjne rozwijałem nie tylko w kontakcie z dostawcami, ale także jako mentor i opiekun stażystów oraz nowo zatrudnionych pracowników. Chętnie się uczę i zdobywam kolejne kompetencje, o czym świadczy mój udział w licznych szkoleniach, targach i konferencjach branżowych. W październiku rozpocznę naukę na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Mam nadzieję, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem. Chętnie opowiem więcej o moich osiągnięciach i umiejętnościach podczas spotkania rekrutacyjnego.

Z poważaniem
Tomasz Nowak