25.06.2019

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wyposażenia

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. wyposażenia

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. wyposażenia

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wyposażenia - tekst:

Anna Kowalska                                                                               Wrocław, 15.05.2019

Specjalista ds. wyposażenia
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

 

Firma XYZ
ul. Stolicka 10
02-000 Wrocław

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w portalu Pracuj.pl przesyłam swoją aplikację na stanowisko specjalisty ds. wyposażenia. Wierzę, że mogę przyczynić się do sukcesu Państwa firmy. Przedstawiam kilka argumentów.

Na moje sześcioletnie doświadczenie zawodowe składają się projekty dla znanych marek, takich jak: YYY, XXX, ZZZ. Potrafię koordynować procesy związane z wyposażaniem zarówno małych punktów sprzedażowych, jak i dużych powierzchni handlowych.  Współtworzyłam koncepcję wyposażenia sklepu XHDrY, która zajęła drugie miejsce w plebiscycie Nowoczesne Wnętrza 2017. Zaproponowane przeze mnie rozwiązania modernizacyjne w punkcie HrYy3 wpłynęły pozytywnie na opinie klientów, co potwierdziło badanie konsumenckie.

Do moich atutów należy dobra organizacja pracy, terminowość oraz doskonała znajomość trendów i realiów rynkowych. O efektywności świadczą też przeprowadzane z powodzeniem negocjacje z dostawcami i podwykonawcami.

Z przyjemnością spotkam się z Państwem, by przybliżyć swoją kandydaturę i porozmawiać o moich kompetencjach.

Z poważaniem

Anna Kowalska