25.06.2019

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wynajmu pojazdów

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. wynajmu pojazdów

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. wynajmu pojazdów

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wynajmu pojazdów - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                   Poznań, 15.05.2019
Specjalista ds. wynajmu pojazdów
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Firma XYZ
ul. Stolicka 10
02-000 Poznań

Szanowni Państwo,

bardzo zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty ds. wynajmu pojazdów opublikowane w serwisie Pracuj.pl.

Pragnę zaoferować dwuletnie doświadczenie zawodowe. Moje obowiązki w przylotniskowej wypożyczalni samochodów „ZZZ” wiązały się z częstą obsługą zagranicznych klientów. Jestem pewny, że praca w dużej międzynarodowej organizacji umożliwiłaby mi wykorzystanie moich kompetencji językowych.

Co mógłbym wnieść do Państwa firmy? Przede wszystkim: pasję. Od zawsze interesowała mnie motoryzacja i to z nią związałem swoją ścieżkę edukacyjną. W codziennej pracy wykorzystuję również wiedzę, którą zdobywam na studiach z zakresu handlu zagranicznego.

Lubię pracę z ludźmi, potrafię uważnie słuchać i przeprowadzać skuteczne negocjacje. Samodzielnie pozyskałem kilku kluczowych usługobiorców - współpraca z nimi okazała się dla mojego pracodawcy bardzo atrakcyjna pod względem ekonomicznym.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym życiorysem. Z przyjemnością spotkam się z Państwem, by przybliżyć swoją kandydaturę i porozmawiać o moich kompetencjach.

Z poważaniem
Tomasz Nowak