25.06.2019

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wynajmu nieruchomości

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. wynajmu nieruchomości

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. wynajmu nieruchomości

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wynajmu nieruchomości - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                Poznań, 15.05.2019

Specjalista ds. wynajmu nieruchomości
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

 

Firma XYZ
ul. Stolicka 10
02-000 Poznań

Szanowni Państwo,

bardzo zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalisty ds. wynajmu nieruchomości opublikowane w serwisie Pracuj.pl. Pragnę uzasadnić, dlaczego spełniam stawiane wymagania.

Moja droga zawodowa związana jest z rynkiem nieruchomości od dwóch lat. Już w trakcie studiów brałem udział w licznych warsztatach na temat obsługi klienta. Podejmowane wówczas prace dorywcze, między innymi w firmie call center, ułatwiły mi rozwój umiejętności interpersonalnych, sprzedażowych, negocjacyjnych.

Pracując w firmie XYZgT jako specjalista ds. wynajmu, pozyskałem kilku strategicznych klientów. Poszerzyłem również ofertę o nowe lokalizacje  - dzięki temu pracodawca rozwinął działalność w trzech kolejnych dzielnicach Warszawy.

Moim atutem jest bardzo dobra znajomość realiów rynkowych i wiedza na temat nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Potrafię przygotowywać oferty i nieszablonowe prezentacje. Długotrwałe relacje i rekomendacje od klientów dowodzą mojego zaangażowania i profesjonalizmu.

Z przyjemnością wezmę udział w spotkaniu rekrutacyjnym, by szerzej zaprezentować swoje umiejętności.

Z poważaniem

Tomasz Nowak