25.06.2019

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wyceny

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. wyceny

specjalista ds. wyceny

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. wyceny - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                      Poznań, 15.05.2019

Specjalista ds. wyceny
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Firma XYZ
ul. Stolicka 10
02-000 Poznań

Szanowni Państwo,

oferuję moje czteroletnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku w dziale kosztorysów. Specjalizuję się w branży budowlanej.

Pracując w firmie bBUddWx5, przygotowywałem zapytania ofertowe dotyczące cen materiałów i usług. Gromadziłem dane konieczne do przeprowadzenia analiz i szczegółowych wycen. Byłem zaangażowany w różne działania, które doprowadziły nasz zespół zarówno do wygrania przetargów publicznych, jak i zawarcia umów z prywatnymi firmami. Potrafię biegle obsługiwać programy do kosztorysowania ZUZIA, NORMA, a także program metriCAD i MS Excel. Wyróżnia mnie doskonała znajomość realiów rynkowych. Uczestniczyłem w licznych negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami materiałów.

Cechuje mnie odporność na stres, co mogłem udowodnić, biorąc udział w procedurach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą. Chętnie się uczę i zdobywam nowe kompetencje, o czym świadczy mój udział w wielu kursach i szkoleniach, między innymi z zakresu zmian w prawie budowlanym, technik negocjacyjnych czy strategii marketingowych.

Będę wdzięczny za możliwość spotkania, podczas którego szerzej zaprezentuję swoje kwalifikacje.

Z poważaniem
Tomasz Nowak