09.02.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. kadr i płac

09.02.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. kadr i płac

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. kadr i płac - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                                Poznań, 15.11.2019
Specjalista ds. kadr i płac
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,
w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w portalu Pracuj.pl przesyłam aplikację na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac.

Mam do zaoferowania trzyletni staż pracy w biurze rachunkowym XyZ2sA9CbD7KnM3n, gdzie byłam odpowiedzialna za obsługę kadrowo-płacową małych, średnich i dużych firm. Brałam również udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i wdrażałam w obowiązki nowych pracowników biura. Posiadam też czteroletnie doświadczenie pracy w dziale kadr w firmie 7GHsDabc8UtWY. Byłam zaangażowana w planowanie i przeprowadzanie działań służących optymalizacji procesów kadrowych. Wdrażane zmiany dotyczyły między innymi systemu wynagrodzeń i narzędzi motywacji.

Powierzone zadania zawsze wykonywałam dokładnie i w terminie. O moim profesjonalizmie mogą świadczyć opinie zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę ze mną. Posiadam szeroką wiedzę na temat prawa pracy i przepisów prawa podatkowego. Tym, co buduje moją markę osobistą, jest między innymi komunikatywność. Potrafię prowadzić szkolenia dla personelu, dobrze czuję się w roli doradcy.

Chętnie opowiem o moich kwalifikacjach i kompetencjach podczas spotkania rekrutacyjnego.

Z poważaniem
Anna Kowalska