03.02.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. administracji

03.02.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. administracji

List motywacyjny dla stanowiska specjalista ds. administracji

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego specjalista ds. administracji - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                                    Poznań, 15.11.2019
Specjalista ds. administracji
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w portalu Pracuj.pl przesyłam aplikację na stanowisko specjalisty ds. administracji. Praca w renomowanej organizacji byłaby dla mnie cennym źródłem rozwoju. Wierzę, że posiadam kompetencje i predyspozycje, które pozwolą mi odnaleźć się w środowisku HR.

Naukę na studiach niestacjonarnych łączyłam z obowiązkami pracownika biurowego w firmie CXY9JAbC3X5Y9Z. Do moich zadań należało między innymi wsparcie działu administracyjnego. Zamawiałam artykuły biurowe, nawiązywałam współpracę z dostawcami, prowadziłam korespondencję firmową, redagowałam pisma i przygotowywałam faktury.

Biegle posługuję się językiem angielskim i niemieckim, a swoje kompetencje lingwistyczne chętnie wykorzystuję w kontakcie z klientami. Przez cały okres studiów rozwijałam również umiejętności organizacyjne, co procentuje terminową realizacją zadań, uporządkowaniem i przejrzystością w komunikacji z zespołem.

Jeśli moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem, to z przyjemnością wezmę udział w spotkaniu rekrutacyjnym.

Z poważaniem
Anna Kowalska