09.02.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego redaktor

09.02.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Redaktor

List motywacyjny dla stanowiska redaktor

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego redaktor - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                                                    Poznań, 15.11.2019
Redaktor
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

bardzo zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie o pracę na stanowisko redaktora. Jestem pewna, że udział w międzynarodowym projekcie wydawniczym byłby dla mnie okazją do dalszego rozwoju. Wierzę, że moje kompetencje i doświadczenie mogą przyczynić się do sukcesu tego przedsięwzięcia.

Pedagogika i literatura dziecięca już od dawna należą do obszaru moich zainteresowań zawodowych. Pracując w wydawnictwie Y698CX7sPZxV, odpowiadałam za kontakt z autorami i ilustratorami krajowymi i zagranicznymi. Wykonywałam redakcję językową i merytoryczną książek, które zyskały popularność i uznanie czytelników.

Lubię pracować w zespole. Potrafię zarządzać sobą w czasie. Dbam nie tylko o terminową realizację planu wydawniczego, ale też uważne i konstruktywne rozmowy z osobami, z którymi współpracuję nad książką. Moją mocną stroną jest kreatywność. Z powodzeniem inicjowałam działania promocyjne i akcje propagujące czytelnictwo. Często uczestniczę w różnych wydarzeniach branżowych, targach, spotkaniach i konferencjach.

Zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem i portfolio. Chętnie przedstawię swoją kandydaturę podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem
Anna Kowalska