09.02.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego monter

09.02.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Monter

List motywacyjny dla stanowiska monter

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego monter - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                                                            Warszawa, 15.11.2019
Monter
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Warszawa
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do ogłoszenia opublikowanego w portalu Pracuj.pl zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko montera. Praca w firmie, która wykorzystuje nowoczesne rozwiązania, byłaby dla mnie istotnym etapem rozwoju.

Posiadam trzyletnie doświadczenie zawodowe. Jako monter mebli kuchennych pracowałem na terenie województwa mazowieckiego. Potrafię obsługiwać elektronarzędzia. Nie tylko wykonywałem montaż, ale też zajmowałem się naprawą i usługami serwisowymi. Byłem także odpowiedzialny za szkolenie i wdrażanie nowych pracowników.

Moją mocną stroną jest komunikatywność. Dobrze czuję się w roli doradcy technicznego. Fachowe informacje przekazuję w przystępny i zrozumiały sposób. Klienci zawsze doceniali mnie za dokładność, dbałość o każdy szczegół i terminową realizację zadań.

Mam nadzieję, że moja kandydatura spotka się z Państwa zainteresowaniem. Chętnie opowiem więcej o moich kwalifikacjach i doświadczeniu podczas spotkania rekrutacyjnego.

Z poważaniem
Tomasz Nowak