03.02.2020 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego konstruktor

03.02.2020 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Adwokat

List motywacyjny dla stanowiska konstruktor

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego konstruktor - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                                 Wrocław, 15.11.2019
Konstruktor
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do ogłoszenia opublikowanego w portalu Pracuj.pl zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko konstruktora. Wierzę, że moje doświadczenie i kompetencje mogą być przydatne w projektach realizowanych przez Państwa firmę.

Oferuję ośmioletnie doświadczenie zawodowe. Budowa maszyn, projektowanie i konstruowanie urządzeń to główny obszar moich zainteresowań zawodowych. Moim atutem jest bardzo dobra znajomość sektora przemysłowego. Jako inżynier konstruktor tworzyłem dokumentację 2D i 3D. Zaproponowane przeze mnie koncepcje i zaprojektowane rozwiązania spotykały się z pozytywnym odbiorem i korzystnymi opiniami. Uczestniczyłem w projektach, które wiązały się z nowatorskimi działaniami i poszerzaniem współpracy biznesowej z klientami.

Przełożeni i współpracownicy doceniali mnie za proaktywność, komunikatywność i analityczne myślenie. Dobrze radzę sobie w pracy zespołowej. Pracując w firmie 9VbCHgWQlKfD4sT, rozwijałem również kompetencje z zakresu zarządzania projektami.

Zapraszam do zapoznania się z moim życiorysem. Mam nadzieję, że będę mógł opowiedzieć szerzej o swoich kwalifikacjach i kompetencjach podczas spotkania rekrutacyjnego.

Z poważaniem

Tomasz Nowak