18.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego adwokat

18.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Adwokat

List motywacyjny dla stanowiska adwokat

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego adwokat - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                          Wrocław, 15.07.2019
Adwokat
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie o pracę na stanowisko adwokata. Możliwość współpracy z Państwa kancelarią byłaby dla mnie bardzo ważnym etapem dalszego rozwoju.

Do zaoferowania mam ośmioletnie doświadczenie zawodowe. Specjalizuję się w prawie gospodarczym. Na lata mojej pracy złożyło się wiele spraw, a część z nich należała do szczególnie skomplikowanych i wymagających. Posiadam szeroką wiedzę na temat przepisów prawnych, procedur, praktyk. Wiem też, jak funkcjonują branże: IT, budowlana i farmaceutyczna.

Potrafię zaangażować się w różnorodne działania. Doradzałem i udzielałem konsultacji indywidualnym klientom, niedużym firmom, ale świadczyłem też usługi adwokackie w języku angielskim dla międzynarodowych organizacji. Moją mocną stroną są umiejętności negocjacyjne i organizacyjne. Poza godzinami pracy obejmuję bezpłatną opieką prawną jedno z wrocławskich stowarzyszeń. Klienci cenią mnie za dokładność, staranność i sumienność. W opiniach, które można przeczytać na stronie: H2DF6hGS7D1k, podkreślane są często: profesjonalizm, uważność i komunikatywność.

Z przyjemnością opowiem więcej o moim doświadczeniu podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem

Tomasz Nowak