13.05.2021 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego przedstawiciel medyczny

13.05.2021 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Przedstawiciel medyczny

List motywacyjny dla stanowiska przedstawiciel medyczny

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego przedstawiciel medyczny - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                Poznań, 15.07.2019
Przedstawiciel medyczny
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciela medycznego opublikowane w portalu Pracuj.pl. Praca w dużej, międzynarodowej firmie byłabym dla mnie okazją do rozwoju wielu kompetencji i osiągnięcia moich celów zawodowych.

Wierzę, że spełniam przedstawione przez Państwa wymagania. Jestem przedstawicielem medycznym z sześcioletnim stażem. Wyróżnia mnie bardzo dobra znajomość branży medycznej i środowiska lekarzy - ortopedów. Zbudowałam długotrwałe relacje z różnymi placówkami medycznymi. Z powodzeniem realizowałam plan sprzedaży. Do moich największych osiągnięć należy pozyskanie kluczowych klientów, z którymi współpraca okazała się bardzo korzystna dla pracodawcy.

Podróże służbowe, prowadzenie rozmów, udział w spotkaniach negocjacyjnych, rozwijanie sztuki argumentacji – to wszystko jest moją siłą napędową i źródłem dużej satysfakcji. Moim atutem są umiejętności organizacyjne, co pozwala wywiązywać się z wielu zadań w bardzo krótkim czasie.

Liczę, że moja kandydatura spotka się z Państwa uznaniem i będę mogła szerzej opowiedzieć o swoich kompetencjach podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem

Anna Kowalska