18.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego analityk

18.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Analityk

List motywacyjny dla stanowiska analityk

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego analityk - tekst:

Anna Kowalska                                                                                           Poznań, 15.07.2019
Analityk
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w portalu Pracuj.pl przesyłam swoją aplikację na stanowisko analityka. Moim celem jest praca z wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych narzędzi analitycznych. Jestem pewna, że Państwa firma umożliwiłaby mi rozwój w tym zakresie.

Posiadam czteroletnie doświadczenie jako analityk biznesowy. Dzięki pracy w firmie V6Hc3sP9GfL poznałam specyfikę branży farmaceutycznej. Praca z klientem była dla mnie źródłem dużej satysfakcji. W trakcie spotkań i rozmów wykorzystywałam też znajomość języków angielskiego i niemieckiego. Przeprowadzałam badania rynku, śledziłam trendy i przygotowywałam prognozy. Moje wnioski i rekomendacje były brane pod uwagę podczas tworzenia strategii biznesowych i rozwijania oferty produktów.

Moją mocną stroną są umiejętności organizacyjne i interpersonalne. Zawsze w terminie i z dużą skrupulatnością przygotowywałam raporty i zestawienia. Potrafię działać zespołowo, o czym mogłam przekonać się, współpracując z różnymi działami, między innymi sprzedaży, marketingu, HR i IT.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym CV. Z przyjemnością przedstawię swoją kandydaturę podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem

Anna Kowalska