15.06.2021 | 5 min czytania

Wzór CV technik utrzymania ruchu

15.06.2021 | 5 min czytania

Przeczytaj, jak napisać profesjonalne CV technika utrzymania ruchu. W aplikacji na to stanowisko opisz swoje doświadczenie zawodowe. Podkreśl, że jesteś najlepszy w utrzymywaniu w ruchu linii montażowych oraz maszyn produkcyjnych i potrafisz szybko usuwać ich usterki. A jak pokazać swoje umiejętności i przekonać pracodawcę, że to właśnie Ty powinieneś zdobyć posadę w danej firmie? Sprawdź to w naszym artykule!

Co znajdziesz w artykule:

Wzór CV technik utrzymania ruchu
Jak o obowiązkach zawodowych ma opowiedzieć w CV technik utrzymania ruchu?
O czym powinien pamiętać technik utrzymania ruchu: wykształcenie w CV
Jak opisać umiejętności w CV: technik utrzymania ruchu – co cenią pracodawcy?

Szukasz pracy jako technik utrzymania ruchu? Aplikuj na Pracuj.pl!

CV technik utrzymania ruchu – wzór

Wzór CV: technik utrzymania ruchu

Przykładowe CV: technik utrzymania ruchu – tekst:

Tomasz Nowak

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 12.05.1994
Miasto: Kraków

Doświadczenie zawodowe
01.2017 - obecnie
Technik utrzymania ruchu / Firma 9JlF9Dr9Hh U3DwS / Kraków
Krótki opis stanowiska:
Przeprowadzanie przeglądów urządzeń
Usuwanie usterek i awarii maszyn
Współpraca z działem produkcji

08.2014 – 12.2016
Elektryk / Firma YrE4s3aAaS9KfD / Kraków

Wykształcenie
09.2010 - 06.2014
Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie
Specjalizacja: technik elektryk
Poziom wykształcenia: średnie

Znajomość języków
angielski: średnio zaawansowany (poziom B1), niemiecki: podstawowy

Umiejętności
uprawnienia SEP do 1kV, umiejętności analizowania i planowania

Zainteresowania
wspinaczka ściankowa

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Jak o obowiązkach zawodowych ma opowiedzieć w CV technik utrzymania ruchu?

Zakres obowiązków na stanowisku technik utrzymania ruchu jest mocno powiązany z doświadczeniem zawodowym. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta rubryka jest bardzo ważna dla Twojego przyszłego pracodawcy. To właśnie w niej powinieneś szczegółowo wylistować wszystkie firmy, w których wcześniej pracowałeś. Prześledź swoją ścieżkę kariery i uszereguj nazwy przedsiębiorstw w kolejności odwrotnie chronologicznej.

| Praca w ruchu ciągłym – co to oznacza?

Warto też w tym miejscu wspomnieć krótko, co należało do Twoich obowiązków. Możesz napisać np. o przeprowadzaniu przeglądów urządzeń, usuwaniu usterek i awarii maszyn czy współpracy z działem produkcji. Wcześniej pracowałeś jako hydraulik, ślusarz albo elektryk? A może masz uprawnienia SEP? To mogą być Twoje duże atuty, dlatego pochwal się takimi umiejętnościami w aplikacji.

Nie zapomnij też o wypisaniu w CV sukcesów. Być może dzięki Twojej zaradności, pomysłowości i szybkości w działaniu linia produkcyjna nie musiała zostać zatrzymana, a firma po szybkiej interwencji i naprawie jakiegoś urządzenia nie była narażona na straty. Jeśli sobie przypomnisz takie kluczowe wydarzenia ze swoim udziałem, koniecznie umieść o nich krótką notatkę w przygotowywanym życiorysie.

| Pracownik produkcji: Pensja to nie jedyne, co dostaję

O czym powinien pamiętać technik utrzymania ruchu: wykształcenie w CV

Aby pracować jako technik utrzymania ruchu, zazwyczaj wystarczy mieć wykształcenie średnie techniczne o specjalności: mechanika, elektronika, automatyka, mechatronika lub elektromechanika. Koniecznie napisz w CV, jak brzmi Twój tytuł zawodowy i którą szkołę ukończyłeś. W tej sekcji CV technika utrzymania ruchu powinny znaleźć się także wszelkie rodzaju uprawnienia do wykonywania zawodu, a także dodatkowe kursy, które pomogły Ci zgłębić Twoją wiedzę – np. z programowania PLC. Pamiętaj, że jeśli w przyszłości chcesz awansować na stanowisko kierownika utrzymania ruchu, konieczne są studia wyższe, zatem zadbaj o swoje wykształcenie!

| 6 wskazówek, jak opisać wykształcenie w CV

Jak opisać umiejętności w CV: technik utrzymania ruchu – co cenią pracodawcy?

Jeżeli chcesz pracować na stanowisku technik utrzymania ruchu – CV, które zamierzasz wysłać, musi zainteresować rekrutera. Uwagę przyszłego pracodawcy mogą przyciągnąć Twoje umiejętności, zatem spróbuj wypisać w czym jesteś najlepszy! Podkreśl, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko i charakteryzuje Cię duża odpowiedzialność, samodzielność w działaniu oraz szybkość w podejmowaniu decyzji.

Zaznacz, że jesteś dyspozycyjny, ponieważ praca w tym zawodzie najczęściej odbywa się w systemie zmianowym. Pokaż też, że jesteś złotą rączką, masz wiedzę techniczną i znasz nie tylko zasady BHP, ale także sztukę programowania PLC czy posiadasz wspomniane już wcześniej uprawnienia SEP.

| Zasady BHP w pracy – to trzeba wiedzieć!

Czynnikami zwiększającymi Twoje szanse na zatrudnienie, mogą też być: znajomość języków obcych, prawo jazdy lub niespotykane zainteresowania, które mogą wzbudzić ciekawość rekrutera, dlatego pomyśl, co jest Twoim największym hobby i napisz o tym w swoim CV. Powodzenia!

Jesteś zainteresowany pracą jako technik utrzymania ruchu? Wymagania i zarobki oferowane na różnych stanowiskach znajdziesz tutaj!