27.09.2021 | 4 min czytania

Wzór CV kierownik utrzymania ruchu

27.09.2021 | 4 min czytania

Jak powinno wyglądać profesjonalne CV kierownika utrzymania ruchu? Podkreśl w nim swoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem czy sprawnym analizowaniu przyczyn wystąpienia awarii w maszynach produkcyjnych. Nie zapomnij pochwalić się również najważniejszymi umiejętnościami. O czym jeszcze wspomnieć w dokumentach aplikacyjnych, by zdobyć posadę? Zobacz, jak wygląda wzór CV na tym stanowisku.

Co znajdziesz w artykule:

• Wzór CV kierownik utrzymania ruchu
• Jak opisać doświadczenie zawodowe w CV kierownika utrzymania ruchu?
• CV kierownika utrzymania ruchu – co zawrzeć w sekcji wykształcenie?
• Umiejętności w CV: kierownik utrzymania ruchu – co doceni Twój przyszły pracodawca?

Szukasz pracy jako kierownik utrzymania ruchu? Aplikuj na Pracuj.pl!

Wzór CV kierownik utrzymania ruchu

Wzór CV kierownik utrzymania ruchu

Wzór CV kierownik utrzymania ruchu – tekst:

Tomasz Nowak

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 07.03.1976
Miasto: Rzeszów

Doświadczenie zawodowe
01.2010 - obecnie
Kierownik utrzymania ruchu / Firma X4U3rrW6D7wllL2J2S / Rzeszów
Krótki opis stanowiska:
Koordynowanie prac dotyczących utrzymania ruchu
Analiza kosztów utrzymania ruchu
Nadzór nad dokumentacją urządzeń i maszyn
Planowanie i nadzór nad realizacją prac remontowych

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza
Kierunek: mechanika i budowa maszyn
Poziom wykształcenia: magister inżynier

Znajomość języków
angielski: zaawansowany (poziom C1), niemiecki: średnio zaawansowany (poziom B1)

Umiejętności
umiejętność tworzenia i czytania rysunków technicznych, analityczne myślenie, biegła obsługa MS Office

Zainteresowania
gra w tenisa, pływanie

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Jak opisać doświadczenie zawodowe w CV kierownika utrzymania ruchu?

Doświadczenie w CV kierownika utrzymania ruchu to najważniejsza rubryka, w której powinieneś zawrzeć historię swojego zatrudnienia. Zgodnie z zasadami musisz zrobić to w kolejności od najnowszego do najstarszego miejsca pracy. Wypisz nazwy firm, w których pracowałeś i nie zapomnij też o krótkim opisie zakresu obowiązków na stanowisku kierownika utrzymania ruchu.

Możesz napisać np. o tworzeniu harmonogramów okresowych przeglądów maszyn, koordynowaniu prac dotyczących utrzymania ruchu, wybieraniu dostawców i negocjowaniu warunków umów z kontrahentami, nadzorowaniu prac remontowych czy zarządzaniu podległym zespołem. Jeżeli po zakończeniu pracy otrzymałeś referencje, dodaj informację o tym, że udostępnisz je na życzenie pracodawcy – by zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie.

| Jak pisać CV na komputerze – praktyczne porady

CV kierownika utrzymania ruchu – co zawrzeć w sekcji wykształcenie?

Aby pracować jako kierownik utrzymania ruchu, możesz mieć wykształcenie średnie lub też skończone studia o kierunku technicznym (np. mechanika i budowa maszyn). Podczas pisania CV koniecznie wylistuj szkoły lub uczelnie. Wpisz profil klasy lub kierunek studiów, a także wymień tytuły zawodowe lub naukowe, które udało Ci się uzyskać. Twój przyszły pracodawca na pewno zerknie z ciekawością na rubrykę z tymi informacjami.

W sekcji warto też wypisać kursy lub szkolenia, które pomogły Ci doskonalić kompetencje – nawet jeśli bezpośrednio nie są one związane z działalnością firmy prowadzącej rekrutację. Oznacz je stosownym nagłówkiem, aby od razu wyróżniały się na tle ukończonych szkół i uczelni. Być może dzięki dodatkowym kursom, które są znakiem dla pracodawcy, że cały czas rozwijasz się i kształcisz, Twoje CV na stanowisko kierownika utrzymania ruchu przykuje uwagę rekrutera.

| 6 wskazówek, jak opisać wykształcenie w CV

Umiejętności w CV: kierownik utrzymania ruchu – co doceni Twój przyszły pracodawca?

Zachowanie ciągłości pracy maszyn i ruchu na linii produkcyjnej wbrew pozorom wymaga od kierownika utrzymania ruchu sporych umiejętności. Podkreśl, że masz do tego predyspozycje i będziesz rzetelnie wykonywać zadania na tym stanowisku. Najlepiej wypunktuj to, co potrafisz. Napisz, że jesteś idealnym kandydatem i masz cechy kierownika z krwi i kości: umiesz wykonywać rysunki techniczne i posługujesz się dokumentacją techniczną, a do tego masz wiedzę na temat maszyn i nowych technologii wykorzystywanych w przedsiębiorstwie, w którym chcesz pracować. Jeśli znasz filozofię Lean Manufacturing (koncepcja zarządzania procesem produkcji), nie omieszkaj o tym wspomnieć! To Twój duży atut i rekruter na pewno to doceni.

| Kierownik – jakie umiejętności powinien rozwijać?

Dodatkowo zaznacz, że jesteś osobą o analitycznym umyśle, która potrafi dobrze zarządzać zespołem ludzi, jest odpowiedzialna i zawsze potrafi znaleźć wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Potrafisz płynnie mówić np. po angielsku? Określ poziom znajomości języka i dodaj ewentualne kursy językowe, które ukończyłeś, i otrzymane certyfikaty. Ta umiejętność będzie bardzo cenna w przypadku aplikowania na stanowisko w międzynarodowej firmie.

Jesteś zainteresowany pracą jako kierownik utrzymania ruchu? Zarobki oferowane na różnych stanowiskach znajdziesz tutaj!