16.07.2021 | 3 min czytania

Wzór CV kierownik magazynu

16.07.2021 | 3 min czytania

Jak powinno wyglądać przykładowe CV kierownika magazynu? Sprawdź, w jaki sposób napisać swój życiorys, aby zainteresować nim potencjalnego pracodawcę. Opisz krótko to, co robiłeś (wspomnij np. o organizowaniu transportów, nadzorze nad zespołem magazynierów czy przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji), i zaskocz rekrutera swoimi rozwiniętymi kompetencjami. Oto kilka wskazówek dla Ciebie!

Co znajdziesz w artykule:

• Wzór CV kierownik magazynu
• Kierownik magazynu: CV a doświadczenie – jak je opisać?
• Kierownik magazynu: wykształcenie wyższe mile widziane
• Kierownik magazynu: umiejętności niezbędne do pracy w tym zawodzie

Szukasz pracy jako kierownik magazynu? Aplikuj na Pracuj.pl!

Wzór CV kierownik magazynu

CV kierownik magazynu – wzór

Wzór CV kierownik magazynu – tekst:

Tomasz Nowak

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 15.08.1987
Miasto: Poznań

Doświadczenie zawodowe
01.2017 – obecnie
Kierownik magazynu / Firma Xx4fLLsDxW3n1P / Poznań
Krótki opis stanowiska:
Nadzór nad pracą magazynu logistycznego
Zarządzanie 20-osobowym zespołem pracowników
Współpraca z podwykonawcami
Organizacja transportów
Prowadzenie dokumentacji

Wykształcenie
10.2006 – 06.2009
Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu
Kierunek: logistyka
Poziom wykształcenia: licencjat

Znajomość języków
angielski: średnio zaawansowany (poziom B2)

Szkolenia, kursy, certyfikaty
03.2019
Szkolenie: Techniki negocjacji
Organizator: Firma 123A6vBn7cD1m4K5b
01.2018
Szkolenie: Gospodarka magazynowa
Organizator: Firma 1xX1Ffw9ZY7X

Umiejętności
obsługa SAP, MS Office (poziom średnio zaawansowany), umiejętność planowania

Zainteresowania
jazda na nartach, kuchnia meksykańska

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Kierownik magazynu: CV a doświadczenie – jak je opisać?

Szukasz pracy i planujesz stworzyć profesjonalne CV kierownika magazynu? W Twoim życiorysie najważniejszą rubryką będzie doświadczenie! Jeśli na koncie masz sporo ciekawych miejsc, w których już pracowałeś i zdobywałeś wiedzę w tym zawodzie, z pewnością będzie to dużym plusem dla Ciebie! Przyszły pracodawca na pewno Cię doceni, jednak wcześniej musisz przykuć jego uwagę. Aby to zrobić, odpowiednio wyeksponuj w CV nazwy firm oraz zarysuj ramy czasowe określające długość Twojego zatrudnienia. Zrób to kolejności odwrotnie chronologicznej.

| 13 obowiązków na stanowisku magazyniera

Dobrze, jeśli chociaż w kilku słowach uda Ci się wypunktować najważniejsze obowiązki, które wykonywałeś na danym stanowisku. Wspomnij np. o zarządzaniu zespołem pracowników i nadzorowaniu pracy magazynu, współpracy z podwykonawcami czy organizacji transportów oraz prowadzeniu dokumentacji. W CV kierownika magazynu nie powinno zabraknąć też czegoś, co pozwoli Ci się wyróżnić na tle innych kandydatów. Jeśli np. znalazłeś ciekawe rozwiązanie, które sprawiło, że praca magazynu została zoptymalizowana, a firmie udało się zaoszczędzić, koniecznie pochwal się tym osiągnięciem w swojej aplikacji.

Kierownik magazynu – wykształcenie wyższe mile widziane

Na stanowiskach kierowniczych najczęściej pracują osoby z wykształceniem średnim lub wyższym. Mile widziane są studia o profilu logistycznym, handlowym, ekonomicznym czy technicznym. W CV koniecznie wypisz nazwy szkół lub uczelni, które ukończyłeś. Jeśli brałeś udział w dodatkowych kursach czy szkoleniach (np. dla supervisorów), możesz wylistować je w dodatkowej rubryce. Dla Twojego przyszłego pracodawcy to znak, że rozwijasz się, doskonalisz umiejętności i chcesz poszerzać wiedzę, by jeszcze lepiej wykonywać codzienne obowiązki.

| 6 cech, które obniżają efektywność pracy magazyniera

Kierownik magazynu: umiejętności niezbędne do pracy w tym zawodzie

Kierownik magazynu powinien pochwalić się swoimi rozwiniętymi umiejętnościami. W Twoim CV nie może zabraknąć informacji o tym, że potrafisz np. obsługiwać program SAP, działasz w systemie WMS i biegle posługujesz się pakietem MS Office. Zaznacz, że posiadasz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i w małym palcu masz znajomość procesów magazynowych.

| Dbam o szybki i bezpieczny rozładunek

W CV podkreśl, że jesteś osobą dyspozycyjną, zaangażowaną i umiesz zjednać sobie pracowników. Podkreśl, że doskonale radzisz sobie ze stresem i umiesz pracować pod presją czasu, przy czym zawsze jesteś odpowiedzialny za powierzane Ci zadania. Pracodawcy cenią też u kandydatów wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, znajomość zasad BHP oraz umiejętność analitycznego myślenia. Jeżeli znasz język obcy, określ w jakim stopniu potrafisz się nim posługiwać w mowie i piśmie. To ważna informacja, gdy firma utrzymuje zagraniczne kontakty z kontrahentami, dlatego nie zapomnij o tym napisać w życiorysie.

Jesteś zainteresowany pracą jako kierownik magazynu?
Zarobki oferowane na różnych stanowiskach znajdziesz tutaj!