Pobierz nasz wzór CV dla konserwatora i sprawdź, jak powinny wyglądać profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Podpowiemy Ci, w jaki sposób opowiedzieć o tym, w czym jesteś najlepszy (np. w sprawnym usuwaniu usterek). Pochwal się także swoimi kompetencjami miękkimi, które na co dzień ułatwiają Ci pracę. Co jeszcze umieścić w aplikacji, aby otrzymać pracę? Oto kilka wskazówek, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.
Co znajdziesz w artykule:
• Wzór CV konserwator
• Przykładowe CV: konserwator i jego doświadczenie
• Konserwator – CV: sekcja z wykształceniem – o czym w niej wspomnieć?
• Konserwator – CV: umiejętności, którymi warto się pochwalić
Szukasz pracy jako konserwator? Aplikuj na Pracuj.pl!
Wzór CV konserwator
Wzór CV konserwator – tekst:
Tomasz Nowak
E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 17.12.1984
Miasto: Kraków
Doświadczenie zawodowe
01.2011 – obecnie
Konserwator / Firma Xx4fLxxVYLs3eP / Kraków
Krótki opis stanowiska:
Wykonywanie przeglądów i bieżących napraw
Usuwanie awarii urządzeń na terenie obiektu
Organizowanie prac remontowych
01.2005 - 12.2010
Elektryk – konserwator / Firma F4ffff5dExYzZ / Kraków
Wykształcenie
09.2000 – 06.2004
Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie
Specjalność: technik elektryk
Poziom wykształcenia: średnie
Znajomość języków
angielski: średnio zaawansowany (poziom B1)
Szkolenia, kursy, certyfikaty
03.2016
Kurs: Operator wózka widłowego
Organizator: Firma 1xX1Ffw9ZY7X
Umiejętności
umiejętności organizacyjne, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV
Zainteresowania
jazda na nartach, gra na gitarze
Przykładowe CV: konserwator i jego doświadczenie
Chcesz stworzyć profesjonalne CV dla konserwatora? Na samym początku zaprezentuj swojemu przyszłemu pracodawcy swoje duże doświadczenie. Pokaż, że jesteś osobą, która z pewnością sprawdzi się na stanowisku konserwatora i wykorzysta swoją wiedzę przy wykonywaniu zadań. W CV koniecznie wypisz wszystkie miejsca pracy w kolejności odwrotnie chronologicznej. Zacznij od firmy, w której ostatnio pracowałeś lub cały czas pełnisz obowiązki. Dodaj również zakres dat, aby przyszły pracodawca widział, jak długo pracujesz w tym zawodzie.
| Zawody blue collar najbardziej pożądane na rynku pracy
Sekcję z doświadczeniem najlepiej podziel na obowiązki i osiągnięcia. To pozwoli Ci zachować porządek – szczególnie wtedy, gdy masz sporo pozycji do umieszczenia w swoim CV. Pamiętaj, że przy stanowiskach warto dodać krótki opis tego, czym się zajmowałeś – np. wykonywanie przeglądów i bieżących napraw, współpraca z innymi specjalistami podczas usuwania awarii urządzeń na terenie obiektu, naprawa maszyn i sprzętów, organizowanie drobnych prac remontowych czy dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie. Udało Ci się wykryć i naprawić awarię sprzętu, dzięki czemu firma zaoszczędziła kilka tysięcy złotych? Wpisz tę ważną informację do CV!
Konserwator – CV: sekcja wykształcenie – o czym w niej wspomnieć?
Zawód konserwatora najczęściej wykonuje osoba, która ma wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, dlatego w Twoim CV powinny znaleźć się nazwy ukończonych szkół. Nie zapomnij wspomnieć również o dodatkowych kursach, oczywiście jeśli takie posiadasz na swoim koncie. Może to być kurs konserwatora urządzeń i budynków czy nawet kurs BHP. Jeżeli po szkole udało Ci się dostać na praktyki lub staż w wyuczonym zawodzie – pochwal się tym w swoim życiorysie, a podczas rekrutacji zaznacz, że na prośbę możesz przedstawić np. dziennik praktyk czy opinię pracodawcy.
| 7 ciekawych prac po szkole średniej
A może starasz się o posadę konserwatora, bo jesteś złotą rączką i potrafisz naprawić każdą usterkę? Jeżeli wcześniej pracowałeś w zupełnie innym zawodzie, zaznacz to w CV. Pracodawca powinien wiedzieć, jakie jest Twoje wykształcenie kierunkowe i czym zajmowałeś się do tej pory. Być może dotychczasowe kompetencje przydadzą się właśnie na stanowisku konserwatora.
Konserwator – CV: umiejętności, którymi warto się pochwalić
We wzorze CV dla konserwatora nie powinno zabraknąć rubryki z umiejętnościami. To właśnie w tym miejscu powinieneś wymienić swoje mocne cechy i wspomnieć o kompetencjach, które mogą znacząco ułatwić Ci wykonywanie codziennych obowiązków. Posiadasz uprawnienia elektryczne SEP do 1 kW, potrafisz naprawiać silniki, układać glazurę bądź znasz się na drobnych naprawach hydraulicznych? W pracy konserwatora każda taka umiejętność jest na wagę złota.
| Pracownik fizyczny – czym błysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej?
W CV konserwatora nie może zabraknąć też umiejętności miękkich. Zaliczamy do nich np. zdolność analitycznego myślenia, szybkość w rozwiązywaniu problemów czy spostrzegawczość. Pochwal się tym, że lubisz majsterkować, jesteś zawsze solidny, dyspozycyjny, rzetelnie wykonujesz zadania, umiesz pracować w zespole i potrafisz być odporny na stres. Wspomnij też o swojej sprawności fizycznej, która w żaden sposób Cię nie ogranicza. Jeśli masz prawo jazdy, dodaj tę informację, aby pracodawca wiedział, że jesteś mobilny.
Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom uda Ci się znaleźć pracę np. w placówce o charakterze oświatowym, medycznym, administracyjnych lub w prywatnym przedsiębiorstwie, gdzie najczęściej zatrudniani sią konserwatorzy.