18.05.2021 | 4 min czytania

Wzór CV asystentka zarządu

18.05.2021 | 4 min czytania

Jak napisać skuteczne CV asystentki zarządu? Które informacje wyeksponować i jak zorganizować treść dokumentu, aby był on czytelny i zachęcający dla rekrutera? Na tym stanowisku warto trzymać się sprawdzonego, czytelnego układu i stonowanej kolorystyki. Zobacz wzór CV asystentki zarządu i przygotuj swój profesjonalny życiorys, korzystając z naszych porad.

Co znajdziesz w artykule:

• Wzór CV asystentka zarządu
• Asystentka zarządu – CV, które będzie Twoją wizytówką
• Jak przedstawić doświadczenie i kwalifikacje w CV asystentki biura zarządu?
• Jak opisać znajomość języków i umiejętności w CV asystenta zarządu?
• Jakie zainteresowania warto wpisać do CV asystentki prezesa?

Szukasz pracy jako asystent lub asystentka zarządu? Aplikuj na Pracuj.pl!

Wzór CV asystentka zarządu

Wzór CV asystentka zarządu

Wzór CV asystentka zarządu – tekst

Anna Kowalska

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 20.05.1985
Miasto: Kraków

Doświadczenie zawodowe
01.2011 - obecnie
Asystentka zarządu / Firma Tx7Dx3WhPA5BvCg1H / Kraków
Krótki opis stanowiska:
Obsługa sekretariatu, prowadzenie korespondencji firmowej
Organizacja spotkań biznesowych i podróży służbowych
Przygotowywanie raportów dla zarządu

Wykształcenie
10.2004 - 06.2009
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Kierunek: filologia angielska
Poziom wykształcenia: magister

Znajomość języków
angielski: zaawansowany (poziom C2), francuski: średnio zaawansowany (poziom B2), włoski: podstawowy

Szkolenia, kursy, certyfikaty
01.2019
Szkolenie: Profesjonalna obsługa klienta
Organizator: Firma R2ab3CvNsA3Xr

Umiejętności
obsługa MS Excel (poziom średnio zaawansowany), prawo jazdy kat. B, obsługa urządzeń biurowych

Zainteresowania
kulinaria, uprawa ogrodu

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Asystentka zarządu – CV, które będzie Twoją wizytówką

O posiadaniu odpowiednich kwalifikacji na dane stanowisko świadczą nie tylko wykształcenie i doświadczenie, lecz także sposób ich prezentacji w dokumentach aplikacyjnych. CV asystentki zarządu powinno szczególnie wyróżniać się schludnością, czytelnością i elegancką, klasyczną formą. Dopracowanie detali pozwala stworzyć wizerunek osoby dobrze zorganizowanej, odpowiedzialnej, której nic nie wymknie się spod kontroli – takie cechy są kluczowe w pracy na tym stanowisku.

W wypadku asystentki czy asystenta zarządu również profesjonalne zdjęcie ma naprawdę duże znaczenie. O ile w innych zawodach można przymknąć oko na pewne niedociągnięcia w tym aspekcie (oczywiście pod warunkiem, że kandydat nie wstawił zdjęcia z wakacji czy imprezy), o tyle stanowisko asystentki biura zarządu wiąże się z funkcją reprezentacyjną – a więc o dress code i wizerunkowy profesjonalizm należy zadbać już na etapie wysyłania CV. Umieść w nim klasyczną, biznesową fotografię, najlepiej w stroju formalnym lub neutralnym. Nie zapomnij jednak o uśmiechu! To pozwoli trochę „uczłowieczyć” Twój perfekcyjny, zawodowy wizerunek.

| Jak zostać sekretarką?

Jak przedstawić doświadczenie i kwalifikacje w CV asystentki biura zarządu?

Sekcję z doświadczeniem zawodowym w CV asystentki prezesa najlepiej jest zorganizować w układzie chronologicznym, przedstawiając swoich dotychczasowych pracodawców od obecnego / ostatniego do najdawniejszego. Bardzo przejrzyście prezentują się CV, w których z jednej strony podaje się daty zatrudnienia i całkowitą długość pracy w danym miejscu, a z drugiej – nazwę stanowiska i firmy oraz opis zadań w punktach. Dobra rada: staraj się, o ile to możliwe, wykorzystać w opisie obowiązków podobne sformułowania jak w ogłoszeniu o pracy. Dzięki temu rekruter łatwiej wyłowi wzrokiem interesujące go fragmenty.

W rubryce z wykształceniem zastosuj analogiczny układ treści – dzięki temu Twoje CV będzie wyglądało spójnie i czytelnie. Jeśli chcesz się pochwalić ukończeniem dodatkowych dłuższych kursów zawodowych (np. asystencko-sekretarskich), również możesz je umieścić w tej sekcji. Krótsze szkolenia nastawione na konkretne zagadnienie (np. Excel), lepiej przedstawić pod kątem zdobytych umiejętności – będzie na to miejsce w kolejnej sekcji.

| Szkolenia, kursy i certyfikaty w CV – które zawrzeć i gdzie je wpisać?

Jak opisać znajomość języków i umiejętności w CV asystenta zarządu?

Dla wielu pracodawców zaawansowana znajomość języka angielskiego może być kluczową informacją, której szukają w CV asystenta zarządu. Zadbaj o to, by rekruter nie miał wątpliwości, że władasz tym językiem i na jakim poziomie. Swoją biegłość możesz opisać, posługując się skalą od A1 do C2 (polecamy, gdy taka nomenklatura pojawia się w ogłoszeniu) lub określeniami „komunikatywny”, „średnio zaawansowany”, „biegły” itp.

Jakie inne umiejętności warto wyeksponować w CV asystentki prezesa? Oprócz doskonałej obsługi pakietu MS Office i urządzeń biurowych, które na tym stanowisku są absolutnym must have, warto podkreślić umiejętność planowania i organizacji, komunikatywność czy wysoką kulturę osobistą.

| Sekretarka, asystent – sprawdź 5 mitów na temat pracy w tych zawodach

Jakie zainteresowania warto wpisać do CV asystentki prezesa?

Zainteresowania są tym elementem CV, który pozwala pracodawcy wywnioskować nieco więcej na temat cech kandydata. Jeżeli więc tak się składa, że Twoje hobby świadczy pośrednio o takich atutach jak np. doskonała organizacja czy umiejętność ustalania priorytetów, koniecznie umieść je w życiorysie, bo będzie działać na Twoją korzyść. Dobrym przykładem mogą tu być samodzielne podróże – jeśli regularnie sobie takie organizujesz, z pewnością masz we krwi dopinanie wszystkiego na ostatni guzik i nigdy nie zapominasz o takich detalach jak data ważności paszportu, sprawdzenie niezbędnych szczepień czy zakresu ubezpieczenia.

| 5 hobby, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoją karierę

Twoje zainteresowania są bardzo odległe od obowiązków w pracy? Nic nie szkodzi, nie wymyślaj na siłę innych. Jeśli opowiesz o nich z pasją podczas rozmowy rekrutacyjnej, zyskasz po prostu dodatkowy wymiar w oczach potencjalnego przełożonego. Pamiętaj też, że rubryka z zainteresowaniami w CV asystentki zarządu (ani żadnym innym) nie jest obowiązkowa.

Myślisz o pracy jako asystentka zarządu? Sprawdź przeciętne zarobki na tym stanowisku