01.02.2021 | 3 min czytania

Wzór CV agent nieruchomości

01.02.2021 | 3 min czytania

Chcesz pracować jako agent nieruchomości? CV to ważny dokument, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w tym zawodzie. Stwórz z naszą pomocą życiorys, w którym opiszesz nie tylko swoje doświadczenie, ale też cenne umiejętności – jak np. aktywne pozyskiwanie klientów czy przedsiębiorczość. Sprawdź, o czym jeszcze warto wspomnieć w CV agenta nieruchomości.

Co znajdziesz w artykule:

• Wzór CV agent nieruchomości
• Doświadczenie zawodowe w CV agenta nieruchomości
• Wzór CV: agent nieruchomości – wykształcenie, które może pomóc w znalezieniu pracy
• Agent nieruchomości – umiejętności, które warto wyeksponować w CV

Szukasz pracy jako agent nieruchomości? Aplikuj na Pracuj.pl!

Wzór CV agent nieruchomości

CV wzór – agent nieruchomości

Wzór CV agent nieruchomości – tekst:

Tomasz Nowak

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 543 210 000
Data urodzenia: 18.08.1992
Miasto: Kraków

Doświadczenie zawodowe
01.2018 - obecnie
Agent nieruchomości / Firma 5tfW8QKlP1DsXVZ / Kraków
Krótki opis stanowiska:
Prezentowanie klientom nieruchomości
Przygotowywanie ofert, robienie zdjęć lokali
Prowadzenie spotkań negocjacyjnych
Rozwijanie bazy klientów

09.2016 – 09.2017
Specjalista ds. obsługi klienta / Firma XXdFffF223456 / Kraków

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Kierunek: zarządzanie
Poziom wykształcenia: magister

Znajomość języków
angielski: średnio zaawansowany (poziom B2), hiszpański: średnio zaawansowany (poziom B1)

Szkolenia, kursy, certyfikaty
01.2019
Szkolenie: Prezentacje biznesowe
Organizator: Firma tVc2DxXxSavbc

Umiejętności
obsługa MS Excel (poziom średnio zaawansowany), prawo jazdy kat. B, umiejętności negocjacyjne

Zainteresowania
fotografia produktowa, gra na gitarze

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Doświadczenie zawodowe w CV agenta nieruchomości

Aby Twoje CV zrobiło wrażenie na przyszłym pracodawcy, zacznij od przedstawienia swojego doświadczenia. Im bogatsze, tym lepiej dla Ciebie! Wypisz wszystkie nazwy agencji nieruchomości, w których dotychczas pracowałeś i dodaj okres zatrudnienia. Zacznij listowanie od ostatniego miejsca pracy. Pamiętaj, aby krótko (np. w punktach) wymienić najważniejsze zadania na danym stanowisku. Możesz wspomnieć o przygotowywaniu ofert lokali i prezentowaniu ich potencjalnym kupcom, wynajmującym lub najemcom, sporządzaniu umów kupna bądź najmu, efektywnym prowadzeniu spotkań negocjacyjnych czy skutecznym poszerzaniu bazy klientów.

| Prowizyjny system wynagradzania – na czym polega?

W ostatnim czasie udało Ci się np. sprzedać drogi apartament lub podpisać długoterminowy kontrakt na wynajem mieszkania, co przyniosło spore korzyści pracodawcy? A może nawiązałeś dobre relacje z klientem, który okazał się prominentny dla firmy i zostałeś za to doceniony? Koniecznie wspomnij o takich sukcesach w CV. Być może Twoje osiągnięcia przeważą szalę zwycięstwa i pomogą Ci pokonać innych kandydatów, którzy tak samo jak Ty wysłali swoje CV na stanowisko agenta nieruchomości.

Wzór CV: agent nieruchomości – wykształcenie, które może pomóc w znalezieniu pracy

Największe szanse na zatrudnienie w agencji nieruchomości mają studenci takich kierunków jak prawo, marketing, psychologia czy reklama. Zdarza się, że pracodawcy wybierają także charyzmatyczne osoby z wykształceniem średnim lub zawodowym. Jeśli więc czujesz, że masz predyspozycje do bycia agentem nieruchomości i posiadasz cechy dobrego marketingowca, nie bój się aplikować. W rubryce z wykształceniem wpisz szkołę lub kierunek studiów, które ukończyłeś.

| 5 powodów, dla których warto podwyższać swoje kompetencje

Dużym plusem będą także dodatkowe kursy czy szkolenia poszerzające Twoje kompetencje. Nie zapomnij wylistować ich w swoim wzorze CV dla agenta nieruchomości. Najważniejszą pozycją może być np. odbycie kursu kwalifikacyjnego Polskiej Federacji Rynku Pracy, który uprawnia do wykonywania zawodu agenta nieruchomości.

Agent nieruchomości – umiejętności, które warto wyeksponować w CV

W CV agenta nieruchomości musi znaleźć się również sekcja z umiejętnościami. To miejsce, gdzie warto pochwalić się tym, co potrafisz robić najlepiej. Określ w jakim stopniu posługujesz się pakietem MS Office. Pokaż, że znasz branżę i zasady, jakimi się rządzi. Dodatkową zaletą będzie wiedza z dziedziny kredytów hipotecznych oraz prawa mieszkaniowego. Wspomnij m.in. o umiejętności przygotowania kampanii reklamowych czy znajomości zasad marketingu. Nie zapomnij napisać o rozwiniętych umiejętnościach negocjacyjnych i sprzedażowych, a także o prawie jazdy, które ułatwi Ci dotarcie do klientów.

| Jak zadbać o etykietę podczas spotkania z klientem?

Znasz jakiś język obcy? Określ stopień jego znajomości. Być może to będzie dodatkowy atut, na który zwróci uwagę Twój potencjalny pracodawca. Bardzo często klientami agencji nieruchomości są osoby o zagranicznym pochodzeniu. A może próbujesz zdobyć pracę za granicą? W tym przypadku warto stworzyć CV w języku, którym będziesz się posługiwać na obczyźnie.

| Praca w terenie – poznaj zawody

Wymieniając swoje mocne strony, podkreśl, że potrafisz wzbudzić zaufanie u innych, umiesz nawiązywać relacje z klientami, a techniki perswazji nie są Ci obce. Zaznacz, że umiesz pracować pod presją czasu i radzisz sobie nawet w stresujących sytuacjach. Pracodawcy najczęściej wybierają otwartych, sumiennych, odpowiedzialnych i samodzielnych pracowników, którzy nie boją się wyzwań, zatem powodzenia!

Interesuje Cię praca jako agent nieruchomości?
Zarobki oferowane na różnych stanowiskach znajdziesz tutaj!