11.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego diagnosta laboratoryjny

11.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Diagnosta laboratoryjny

List motywacyjny dla stanowiska diagnosta laboratoryjny

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego diagnosta laboratoryjny - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                           Poznań, 15.07.2019
Diagnosta laboratoryjny
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w portalu Pracuj.pl przesyłam swoją aplikację na stanowisko diagnosty laboratoryjnego. Moim celem jest praca z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wierzę, że Państwa firma umożliwi mi dalszy rozwój zawodowy.

Jestem diagnostą z czteroletnim doświadczeniem pracy, w trakcie specjalizacji: mikrobiologia medyczna. Pracując w firmie G9Ab3Cc9Dk1L, wykonywałam liczne analizy i badania. Potrafię prowadzić dokumentację, znam procedury laboratoryjne.

Do moich atutów należą umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Lubię pracować z ludźmi, zawsze z dużą uważnością, życzliwością i cierpliwością obsługuję pacjentów i klientów. Mam świadomość, jak dużą rolę odgrywa efektywna komunikacja z lekarzami. Moje kompetencje interpersonalne wykorzystuję z sukcesem również poza działalnością zawodową. Chętnie angażuję się w akcje społeczne i w wolontariat na rzecz organizacji pomagających chorym i niepełnosprawnym dzieciom.

Z przyjemnością opowiem więcej o moich kwalifikacjach i umiejętnościach podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem

Anna Kowalska