13.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego automatyk

13.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Automatyk

List motywacyjny dla stanowiska automatyk

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego automatyk - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                        Wrocław, 15.07.2019
Automatyk
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w portalu Pracuj.pl przesyłam swoją aplikację na stanowisko automatyka.

Do zaoferowania mam dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej. Do moich obowiązków w firmie H6gfkU2SlL9M należało między innymi programowanie sterowników PLC Siemens. Dzięki pracy w firmie D8vXJ4Ks3PlLk mogłem rozwinąć kompetencje z zakresu zarządzania projektami. Nadzorowałem proces przygotowania i wdrożenia narzędzi poprawiających jakość i wydajność produkcji.

Moją mocną stroną są umiejętności interpersonalne, które mogłem wykorzystywać prowadząc szkolenia dla pracowników i klientów, a także zarządzając sześcioosobowym zespołem. Zadania realizuję w terminie, zawsze na czas przygotowuję potrzebną dokumentację i raporty. Mam świadomość, jak duże znaczenie w mojej branży ma otwartość na naukę, dlatego stale poszerzam kompetencje w ramach szkoleń i konferencji branżowych.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym CV i moją stroną internetową. Z przyjemnością opowiem więcej o moich uprawnieniach i umiejętnościach podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem

Tomasz Nowak