13.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego barman

13.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Barman

List motywacyjny dla stanowiska barman

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego barman - tekst:

Tomasz Nowak                                                                                 Wrocław, 15.07.2019
Barman
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Wrocław
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w portalu Pracuj.pl przesyłam swoją aplikację na stanowisko barmana. Praca w dużej, prestiżowej restauracji z pewnością umożliwiłaby mi profesjonalny rozwój.

Mam do zaoferowania dwuletnie doświadczenie barmańskie. Dzięki kursom barmańskim i sommelierskim poszerzyłem wiedzę i zakres umiejętności. Współpracując przy organizacji przyjęć okolicznościowych i wydarzeń firmowych, nauczyłem się szybko i sprawnie obsługiwać dużą liczbę klientów. Moje zadania nie sprowadzały się wyłącznie do serwowania napojów i drinków, ale też udzielania fachowych porad i informacji. Pracując w klubie B6HdXa8B4bC9, tworzyłem receptury koktajli i opracowywałem własne przepisy na napoje, które cieszyły się wśród gości dużym zainteresowaniem. Wiem, jak dużą rolę odgrywa atmosfera lokalu, dlatego dbam o przyjazną komunikację.

Moją mocną stroną są umiejętności organizacyjne – bez trudu łączyłem studia z pracą w charakterze barmana. Lubię działać zespołowo, o czym świadczą również aktywności uczelniane, w które konsekwentnie się angażuję.

Będę wdzięczny za możliwość spotkania, podczas którego więcej opowiem o moim doświadczeniu.

Z poważaniem

Tomasz Nowak