11.12.2019 | 1 min czytania

Wzór listu motywacyjnego biotechnolog

11.12.2019 | 1 min czytania

Szukasz idealnego listu motywacyjnego? Sprawdź, jak może wyglądać profesjonalny wzór listu motywacyjnego na stanowisko: Biotechnolog

List motywacyjny dla stanowiska biotechnolog

Kreator CV: stwórz za darmo w 3 prostych krokach skuteczne i profesjonalne CV
Stwórz CV

Wzór listu motywacyjnego biotechnolog - tekst:

Anna Kowalska                                                                                                             Poznań, 15.07.2019
Biotechnolog
ul. Żabiarzak 15/19, 02-000 Poznań
tel.: +48 543 210 000
e-mail: [email protected]

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogłoszenie opublikowane w portalu Pracuj.pl przesyłam aplikację na stanowisko biotechnologa. Swoją dalszą ścieżkę zawodową wiążę z pracą w międzynarodowym środowisku.

Mam do zaoferowania czteroletnie doświadczenie pracy w instytucie HZ2Hk4Mn2d. Brałam udział w innowacyjnym projekcie naukowo-badawczym. Wyniki i rozwiązania wypracowane przez zespół, do którego należałam, będą wykorzystane i wdrażane przez środowisko biznesowe.

Biotechnologia to dziedzina, którą zgłębiam z prawdziwą pasją. Chętnie uczestniczę w konferencjach i wydarzeniach branżowych. Dzięki rocznemu pobytowi w niemieckim ośrodku mogłam poszerzyć wiedzę na temat nowoczesnych metod badawczych. Umiejętności analityczne, uważność, skrupulatność – to wszystko miało wpływ na moje osiągniecia i wysoką jakość pracy. Lubię pracować w zespole i dobrze zarządzam sobą w czasie. Potrafię przygotowywać ciekawe prezentacje i przekazywać fachową wiedzę w przystępny sposób.

Zachęcam do zapoznania się z załączonym życiorysem i wykazem moich publikacji. Z przyjemnością przedstawię swoją kandydaturę podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Z poważaniem

Anna Kowalska